Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2015    
 
 

KTU Didysis dviračių žygis

Laikas: 2015-06- 27-28
Vieta: Plateliai
Dalyviai: Rektorius Petras Baršauskas su žmona, stovyklos komanda - Romytė, Valentas, Marija Rita ir Darius Lukas, vyriausioji KTU koordinatorė Agnė Vinkauskaitė, studentų reikalų direktorius Martynas Ubartas, vedliai Romas, Marius L., Akvilė ir Tomas, dalyviai Vytautė, Nomeda, Giedrius, Mindaugas, Ignas, Justina, Greta, Virginijus, Paulius ir daug daug kitų.

Ačiū už puikiai suorganizuotą žygį, viskas buvo be priekaištų. Buvo faina dar kartą prariedėti Žemaitijos keliais ir vieškeliais, pamatyti Barstyčių akmenį ir nuo jo nušokti. Naktį buvo šalta :). Valgis labai skanus. - Vytautė

Džiaugiuosi sudalyvavęs šiame žygyje, susipažinęs su šauniais žmonėmis ir turiningai praleidęs savaitgalį. Kadangi Žemaitija man mažai pažįstamas kraštas, vertinu tai, kad per trumpą laiką spėjome aplankyti nemažai objektų, pasigrožėti gamta ir kraštovaizdžiu. Taip pat patiko žygeivių klubo dvasia, dainos prieš valgį, šokiai ant piliakalnio ir pan. Didelis ačiū žygio organizatoriams bei grupės vadui Tomui. - Ignas

Žygis buvo puikus, trasa nematyta, neregėta, tad nustebino :) Kraštas išlukštentas visu grožiu!!! Džiugu, kad maršrutai parinkti atsižvelgiant į tempą. Draugiškas palaikymas ir komandinis važiavimas didelis pliusas. Taigi aplodismentai organizatoriams, virėjoms (le troškinukas buvo tobulas!) Šaunuoliai! Jau su nekantrumu spirgu ir laukiu antro žygio!

Žygis patiko, labai skanus maistas. Puiki vieta su daug dviračių takų.Labai smagus žygis, viskas buvo super, gražus maršrutas, skani vakarienė ir pietūs, draugiški žmonės. Šaunuoliai, ačiū jums!

Labai gerai suorganizuotas žygis! Patiko viskas nuo pradžios iki galo. Kitą kartą lauksim dviejų naktų žygio. :) Šaunuoliai!

Šaunuoliai kolegos! Nuostabus maršrutas, šauniai buvo susitvarkyta su dideliu žmonių skaičiumi tiek žygyje, tiek stovyklavietėje. Savo buvimą žygyje pradėjau Plungėj dvaro ir parko visapusišku išnarstymu, ko pasekoje dalį grupės pasivijau tik ties Babrungu ir panašu, jog ši lengva nuotaika uždavė toną tolimesnei kelionės daliai. Patiko aplankyti objektai ir tematikos įvairovė, o pats padangų lietimosi paviršius ragavo irgi visko: žvyrkelio "tarku", naujai išklotu dviračių taku (asfaltas), kai šalia automobiliams žvyrkelis (nors kartą "teisybė" dviratininkų atžvilgiu), šiek tiek bekelės, šiek tiek asfalto ir daug smagių nuokalnių, kalniukų, su labai skirtingais vaizdais: Platelių ežeras, miškeliai, laukai. Džiaugiuosi ir susirinkusiais žmonėmis, dėkoju bendrakeleiviams. Buvo smagu :). Visą žygį lydėjo šypsena. Šiltas dėkui! - RitaŽygyje labai patiko, susirinko nuoširdūs ir mieli žmonės. Maistas buvo nuostabus. Žygyje išmokau jog esmė ne kilometrų skaičiuje, svarbiausia mokėt atostogaut kaip sakė Kukis. Pasigedau tik bendro pasisedėjimo prie laužo kaip praeitais metais. - Paulius

Viršijo visu mano lūkesčius! Ačiū už nuostabų organizavimą, gražiausius matytus vaizdus, skaniausią vakarienę, nerealaus grožio stovyklavietę, draugišką kompaniją. Esu pavargusi, bet LAIMINGA! Galiu drąsiai sakyti, kad tai geriausias mano turėtas žygis.Patiko kelionės maršrutas ir lankytinų vietovių vaizdai. Taip pat buvo labai faina atmosfera. Buvo labai skani vakarienė ir pusryčiai. Taip pat buvo smagu pažaisti naktį tinklinį. :) - Ernis

Važiuoju KTU žygyje antrą kartą ir šis žygis patiko dar labiau nei užpernai. Visų pirma, daug skirtingų pajėgumų (tempas/atstumas) grupių leidžia pasirinkti sau priimtiną važiavimo kiekį, ir tuo pačiu sumažina grupę, vadui lengviau kontroliuoti žmones, grupė mobilesnė.
Žygio vieta parinkta tikrai nuostabioje vietoje, buvo daug lankytinų objektų (gamtos paminklai, bažnyčios, piliakalniai, Mačernio kapas) ir puikus Platelių ežeras.
Nuo seno vyrauja dėsnis, kad įdomesni objektai pasiekiami žvyrkeliais, taigi maloniai nustebino, kad dalis žvyrkelių asfaltuoti, įrengti dviračių takai, o dalis mūsų maršruto jais ir ėjo.
Ypatinga padėka maisto deivei Romai, kuri rūpinosi nuostabia vakariene ir pusryčiais (suvalgiau po tris porcijas). Ačiū visiems Romos padėjėjams.
Žinoma, labai gerai, kad pirmą dieną, kai myniau daugiausia, oras buvo vėsus, o sekmadienį, kai daugiau ilsėjausi, kepino saulė. Čia vėl pliusas maršruto išdėstymui, kai nakvojama netoli galutinio atvykimo - išvykimo vietos.
Žodžiu, žygis suorganizuotas puikiai. Didelis ačiū organizatoriams. - Virginijus.

Į viršų