Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2015    
 
 

Kovo 11-osios plaukimas Šventąja

Laikas: 2015-03-11
Vieta: Šventoji, Nėris
Dalyviai: Lokys, Andrejus, Laura, Eugenijus, Nomeda, Giedrius, Justina, Vytenis, Vytas, Greta, Ingrida, Žydrūnė, Linas

Išaušo Kovo 11-osios rytas, kai ąžuoliečiai sugalvojo Lietuvai svarbią dieną praleisti įdomiau. Plaukti baidarėmis atsirado nemažai norinčių - 14 žmonių, kurie susiskirstė į kelias grupes. Aš buvau grupėje, kuri pradėjo ruoštis nuo studentų g. Iš Ąžuolų rūsio išsinešėme baidares ir didžiąją dalį irklų, ruošėmės, tvirtinom baidares. Paskui dar pasijuokėme iš pernelyg griežto budėtojo, kuris mūsų antrą kartą nesutiko įleisti į rūsį paieškoti vieno irklo, po to, kai išsitempėme 4 baidares su irklais (reikia mat dekano leidimo!).

Kai visi nusigavo iki starto vietos, ilgai netrukome ir leidomės plaukti. Plaukimą pradėjome nuo Upninkų. Dauguma buvo jau plaukę, bet buvo ir neplaukusių, ir nelabai patyrusių, bet plaukti visiems sekėsi neblogai. Praplaukus iki Šventosios ir Neries santakos, sustojome pailsėti - sušilome ir išdžiūvome prie laužo, skaniai ir sočiai pavalgėme, buvo ir dainuojančių ir grojančių, o kai kurie aplankė netoli esančius griuvėsius.

Galiausiai sėdome atgal į baidares ir pabaigėme maršrutą Jonavoje, kur sustojome ir laukėme, kol bus atvežtos mašinos. Apskaičiavus paaiškėjo, kad nuplaukėme maždaug 20 km.

Grupelė žmonių susitvarkius, nuvežus baidares, dar pratęsė pasibuvimą pas Vilmą, valgė pyragą, žaidė žaidimus (bent jau tiek aš pati nugirdau) ir kitaip smagiai leido laiką. :)

Į viršų